Gaia/System/mozContentEvent: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 7: Line 7:
! send by
! send by
! description
! description
|-
! accessibility-screenreader
|| accessibility.js|| enable/disable screen reader
|-
|-
! activity-choice
! activity-choice
Confirmed users
209

edits

Navigation menu