2
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 905: | Line 905: | ||
| India | | India | ||
| Tamil | | Tamil | ||
| English | |||
| No | |||
| Yes | |||
| Yes | |||
| '''Project Contributor''' | |||
|- | |||
- | |||
| Safwan | |||
| Rahman | |||
| safwan | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/safwan/ Safwan Rahman] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/user_profile?login=safwan.rahman15%40gmail.com safwan.rahman15@gmail.com] | |||
| Bangladesh | |||
| Bengali | |||
| English | | English | ||
| No | | No | ||
edits