Confirmed users
365
edits
| Line 135: | Line 135: | ||
| | | | ||
| Tomorrow on launch day, visit https://webwewant.mozilla.org/#video - watch, share and interact! | | Tomorrow on launch day, visit https://webwewant.mozilla.org/#video - watch, share and interact! | ||
|- | |||
| Ibai Garcia | |||
| SUMO | |||
| How you can help users upgrading to Firefox 29. | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| https://support.mozilla.org/en-US/kb/answering-questions-support-forum | |||
| https://etherpad.mozilla.org/SUMO-australis-launch | |||
|} | |} | ||