7
edits
(songbirders in the house!) |
(adding Doug Warner) |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| valign="top" | Jupiter Hotel | | valign="top" | Jupiter Hotel | ||
| valign="top" | 07/23 - 07/25 | | valign="top" | 07/23 - 07/25 | ||
|- | |||
| valign="top" | Doug Warner (Mozdev sponsored by MoFo) | |||
| valign="top" | Double Tree | |||
| valign="top" | 07/22 - 07/26 (Arrive Tues @ 23:47 UA925; Depart Sat via Car to Vancouver) | |||
|} | |} | ||
edits