Confirmed users
61
edits
| Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
| Vladislav Filippov | |||
| Zach Carter | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Identity/Services Engineering | |||
|- | |||
| Gregory A. Norcie | |||
| Chris Karlof | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Identity/Services Engineering | |||
|- | |||
| Nathan Braswell | |||
| Sean Stangl | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| JavaScript Engine | |||
|- | |||
| Guptha Rajagopal | |||
| Jeff Walden | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Javascript Engine | |||
|- | |||
| Kate Glazko | |||
| Marcia Knous | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Mobile QA | |||
|- | |||
| Jeremy Poulin | |||
| Nick Hurley | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Networking | |||
|- | |||
| Jonathan Morton | |||
| Kyle Huey | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Platform Engineering | |||
|- | |||
| Susanna Bowen | |||
| David Baron | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Platform Engineering - Layout | |||
|- | |||
| Benjamin Brittian | |||
| Eric Rescorla | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Platform Engineering: WebRTC | |||
|- | |||
| Ian Connolly | |||
| Hal Wine | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Release Engineering | |||
|- | |||
| Carlos Diaz-Padron | |||
| Jed Parsons | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| Services Engineering | |||
|- | |||
| Dylan Wong | |||
| Raymond Etornam Agbeame | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Web QA | |||
|- | |||
| Sathyanarayanan Gunasekaran | |||
| Nick Desaulniers | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Web Development | |||
|- | |||
| Basar Koc | |||
| Tim Terriberry | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Research | |||
|- | |||
| Catalin Badea | |||
| John Schoenick | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Platform Engineering: DOM | |||
|- | |||
| Eli Kariv | |||
| Jean Collings | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| Community Engagment | |||
|- | |||
| Alex Wissmann | |||
| Marcus Cavanugh | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| FF OS Engineer | |||
|- | |||
| Martin McDonough | |||
| Randall Barker | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Platform Engineering: Mobile | |||
|- | |||
| Georgios Kontaxis | |||
| Monica Chew | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| Privacy and Security | |||
|- | |||
| Kamyar Ardekani | |||
| Ilana Segall | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| User Research-Quantitative | |||
|- | |||
| Lu Wang | |||
| Alon Zakai | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Research | |||
|- | |||
| Piyush Waradpande | |||
| Yvan Boily | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Security Assurance | |||
|- | |||
| Marcell Vazquez-Chanlatte | |||
| Laura Thomson | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Web Eng. | |||
|- | |||
| James Hobin | |||
| Gregor Wagner | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
|- | |||
| Harsh Pathak | |||
| Camilo Viecco | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Privacy Engineering | |||
|- | |||
|} | |} | ||