canmove, Confirmed users
261
edits
(→2.0: Added links to new App Cold Launch Graphs on Datazilla) |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Application !! Cold Launch Time | ! Application !! [http://mzl.la/1qcMOqe Cold Launch Time] | ||
|- | |- | ||
| Browser || 1250 ms | | Browser || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| Camera || 1250 ms | | [http://mzl.la/1qIQehZ Camera] || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| Contacts || 1250 ms | | Contacts || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| Dialer || 1250 ms | | [http://mzl.la/1onCifZ Dialer] || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| Email || 1250 ms | | Email || 1250 ms | ||
<!-- | |||
|- | |- | ||
| Gallery || 1250 ms | | [http://mzl.la/1p3iqLf FM Radio] || 1250 ms | ||
--> | |||
|- | |||
| [http://mzl.la/1ivaEWF Gallery] || 1250 ms | |||
|- | |- | ||
| Marketplace || 1250 ms | | Marketplace || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| Settings || 1250 ms | | [http://mzl.la/1pVeZYv Settings] || 1250 ms | ||
|- | |- | ||
| SMS || 1250 ms | | SMS || 1250 ms | ||