26
edits
m (→Booth Duty) |
|||
| Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Wednesday | | valign="top" | Wednesday | ||
| valign="top" | 10:00am- | | valign="top" | 10:00am-11:00am | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Wednesday | | valign="top" | Wednesday | ||
| valign="top" | 12:00pm- | | valign="top" | 11:00am-12:00pm | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 12:00pm-1:00pm | |||
| valign="top" | Tomcat | | valign="top" | Tomcat | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Wednesday | | valign="top" | Wednesday | ||
| valign="top" | 2:00- | | valign="top" | 1:00pm-2:00pm | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 2:00-3:00pm | |||
| valign="top" | MadTheologian | | valign="top" | MadTheologian | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Wednesday | | valign="top" | Wednesday | ||
| valign="top" | 6:00-7: | | valign="top" | 3:00pm-4:00pm | ||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 4:00pm-5:00pm | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 5:00pm-6:00pm | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 6:00-7:00pm | |||
| valign="top" | Laura, Tomcat | | valign="top" | Laura, Tomcat | ||
|- | |||
| valign="top" | Wednesday | |||
| valign="top" | 7:00pm-8:00pm | |||
| valign="top" | | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Thursday | | valign="top" | Thursday | ||
| valign="top" | 9:30am- | | valign="top" | 9:30am-10:30am | ||
| valign="top" | dmose | | valign="top" | dmose | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Thursday | | valign="top" | Thursday | ||
| valign="top" | 11:30am- | | valign="top" | 10:30am-11:30am | ||
| valign="top" | Myk, Tomcat | | valign="top" | | ||
|- | |||
| valign="top" | Thursday | |||
| valign="top" | 11:30am-12:30pm | |||
| valign="top" | Myk,Tomcat | |||
|- | |||
| valign="top" | Thursday | |||
| valign="top" | 12:30pm-1:30pm | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Thursday | |||
| valign="top" | 1:30pm-2:30pm | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| valign="top" | Thursday | |||
| valign="top" | 2:30pm-3:30pm | |||
| valign="top" | | |||
| | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Thursday | | valign="top" | Thursday | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 3:30pm-4:30pm | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Thursday | | valign="top" | Thursday | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 4:30pm-5:30pm | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
|- | |- | ||
edits