OSCON 2008: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 121: Line 121:
|-
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 10:00am-12:00pm
| valign="top" | 10:00am-11:00am
| valign="top" |  
| valign="top" |  
|-
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 12:00pm-2:00pm
| valign="top" | 11:00am-12:00pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 12:00pm-1:00pm
| valign="top" | Tomcat
| valign="top" | Tomcat
|-
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 2:00-4:30pm
| valign="top" | 1:00pm-2:00pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 2:00-3:00pm
| valign="top" | MadTheologian
| valign="top" | MadTheologian
|-
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 6:00-7:30pm
| valign="top" | 3:00pm-4:00pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 4:00pm-5:00pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 5:00pm-6:00pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 6:00-7:00pm
| valign="top" | Laura, Tomcat
| valign="top" | Laura, Tomcat
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | 7:00pm-8:00pm
| valign="top" |
|-
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 9:30am-11:30am
| valign="top" | 9:30am-10:30am
| valign="top" | dmose
| valign="top" | dmose
|-
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 11:30am-1:30pm
| valign="top" | 10:30am-11:30am
| valign="top" | Myk, Tomcat
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 11:30am-12:30pm
| valign="top" | Myk,Tomcat
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 12:30pm-1:30pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 1:30pm-2:30pm
| valign="top" |
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 2:30pm-3:30pm
| valign="top" |
|
|-
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 1:30pm-3:30pm
| valign="top" | 3:30pm-4:30pm
| valign="top" |  
| valign="top" |  
|
|-
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | 3:30pm-5:30pm
| valign="top" | 4:30pm-5:30pm
| valign="top" |  
| valign="top" |  
|-
|-
26

edits

Navigation menu