DevTools/Team: Difference between revisions
< DevTools
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
| [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Link] | | [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Link] | ||
| | | | ||
|- | |||
| Jan Odvarko | |||
| Honza | |||
| [http://twitter.com/janodvarko @janodvarko] | |||
| [http://www.softwareishard.com softwareishard.com] | |||
| [https://mozillians.org/en-US/51dfe61d50 Link] | |||
| Firebug | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:24, 29 March 2012
| Name | irc nick | Blog | Mozillian | Works On | |
| Dave Camp | dcamp | @campd | campd.wordpress.com | Link | |
| Rob Campbell | robcee | @robcee | antennasoft.net/robcee | link | |
| Paul Rouget | paul | @paulrouget | paulrouget.com | Link | |
| Victor Porof | victorporof | @victorporof | Link | ||
| Panos Astithas | past | @pastith | blog.astithas.com | Link | |
| Christian Heilmann | cheilmann | @codepo8 | christianheilmann.com | Link | |
| Jan Odvarko | Honza | @janodvarko | softwareishard.com | Link | Firebug |
|}