L10n:Teams:pt-BR: Difference between revisions

Line 70: Line 70:
|
|
|  
|  
|-
| Magno Reis
| magnoreis.adm [at] outlook.com
| Social Support: Approval
| NO
| NO
|-
|-
| Marco Aurélio Krause
| Marco Aurélio Krause
Confirmed users
460

edits