407
edits
(Added ET weekly update presenter) |
|||
| Line 148: | Line 148: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-11-25 2019-11-25] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-11-25 2019-11-25] | ||
|- | |||
| Till Schneidereit | |||
| Senior Manager, Research Engineering | |||
| Emerging Technologies Weekly Update | |||
| Berlin | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#November_25th.2C_2019 ET update] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits