Release Management/Calendar: Difference between revisions

Firefox 96 released
(Firefox 95 released)
(Firefox 96 released)
Line 15: Line 15:
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|-
|rowspan="3"|Q1 2022
|rowspan="2"|Q1 2022
!2022-01-06
!2022-01-10
|[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=98 Firefox 98]||[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=97 Firefox 97]
!2022-01-11
|Firefox 96
|Firefox 91.5
|-
!2022-02-03
!2022-02-03
!2022-02-07
!2022-02-07
Line 113: Line 106:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2022-01-06
!2022-01-10
|[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=98 Firefox 98]||[https://fx-trains.herokuapp.com/release/?version=97 Firefox 97]
!2022-01-11
|Firefox 96
|Firefox 91.5
|-
|-
!2021-12-02
!2021-12-02
113

edits