Confirmed users
85
edits
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| Reboot() | | Reboot() | ||
| | | [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/hal/linux/LinuxPower.cpp?rev=aed338f33904#18 LinuxPower.cpp] | ||
|- | |||
| setpriority() | |||
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/hal/gonk/GonkHal.cpp?rev=6551323d96e6 GonkHal.cpp] | |||
|- | |- | ||
| wifi_load_driver() | | wifi_load_driver() | ||