User:Tedd/B2G Supervisor: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 185: Line 185:
|-
|-
| Reboot()
| Reboot()
|  
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/hal/linux/LinuxPower.cpp?rev=aed338f33904#18 LinuxPower.cpp]
|-
| setpriority()
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/hal/gonk/GonkHal.cpp?rev=6551323d96e6 GonkHal.cpp]
|-
|-
| wifi_load_driver()
| wifi_load_driver()
Confirmed users
85

edits

Navigation menu