Confirmed users
660
edits
| Line 221: | Line 221: | ||
| https://air.mozilla.org | | https://air.mozilla.org | ||
| https://air.mozilla.org/hls-test/ | | https://air.mozilla.org/hls-test/ | ||
|- | |||
| Larissa Shapiro | |||
| Community Builders | |||
| Grow Program changes | |||
| SF | |||
| No | |||
| | |||
| https://blog.mozilla.org/community/2014/08/20/quality-and-impact-and-the-future-of-the-grow-program/ | |||
|- | |- | ||
| Anthony Duignan Cabrera (#adc) | | Anthony Duignan Cabrera (#adc) | ||
| Line 229: | Line 237: | ||
| https://etherpad.mozilla.org/DNV3CeuGk7 | | https://etherpad.mozilla.org/DNV3CeuGk7 | ||
| https://wiki.mozilla.org/Mozilla_Voices | | https://wiki.mozilla.org/Mozilla_Voices | ||
} | } | ||