L10n:Teams:ml: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 120: Line 120:
| NO
| NO
| NO
| NO
|}
|-
|-
| Gautam krishna.R
| r.gautamkrishna@gmail.com
| gautamkrishnar
| Browser,firefox OS
| NO
| NO
|-
}


===Previous Contributors===
===Previous Contributors===

Navigation menu