L10n:Teams:ml: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 31: Line 31:
| NO
| NO
| NO
| NO
|-
| Anish Sheela
| anish@helloinfinity.com
| anishsheela
| Browser, Firefox OS
| NO
| YES
|-
|-
|-
| Anivar A Aravind
| Anivar A Aravind
Line 87: Line 95:
| Browser
| Browser
| NO
| NO
| NO
| YES
|-
|-
| Ashik Salahudeen
| Ashik Salahudeen
Confirmed users
1

edit

Navigation menu