Confirmed users
1
edit
Anishsheela (talk | contribs) |
|||
| Line 31: | Line 31: | ||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||
|- | |||
| Anish Sheela | |||
| anish@helloinfinity.com | |||
| anishsheela | |||
| Browser, Firefox OS | |||
| NO | |||
| YES | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Anivar A Aravind | | Anivar A Aravind | ||
| Line 87: | Line 95: | ||
| Browser | | Browser | ||
| NO | | NO | ||
| | | YES | ||
|- | |- | ||
| Ashik Salahudeen | | Ashik Salahudeen | ||