26
edits
No edit summary |
|||
| Line 81: | Line 81: | ||
| [https://blog.mozilla.org/creative/2014/09/15/creating-the-new-mozilla-logo-we-need-your-help/ Video is on this page.] | | [https://blog.mozilla.org/creative/2014/09/15/creating-the-new-mozilla-logo-we-need-your-help/ Video is on this page.] | ||
| https://blog.mozilla.org/creative/ | | https://blog.mozilla.org/creative/ | ||
|- | |||
| Marshall Erwin | |||
| Privacy & Data Security | |||
| Database dumping practices | |||
| Mountain View | |||
| No | |||
| No | |||
| Email questions to merwin@mozilla.com | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits