WeeklyUpdates/2014-10-27: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 175: Line 175:
| Discourse topic: https://discourse.mozilla-community.org/t/fosdem-call-for-papers/993
| Discourse topic: https://discourse.mozilla-community.org/t/fosdem-call-for-papers/993
|-
|-
| Lizz Noonan
| TechWomen Mentor / Brand Engagement
| MTV
| No
| https://air.mozilla.org/techwomen-emerging-leader-presentations-mtv/
| https://air.mozilla.org/techwomen-emerging-leader-presentations-mtv/
|-
|}
|}


Confirmed users
514

edits

Navigation menu