Confirmed users
514
edits
No edit summary |
|||
| Line 175: | Line 175: | ||
| Discourse topic: https://discourse.mozilla-community.org/t/fosdem-call-for-papers/993 | | Discourse topic: https://discourse.mozilla-community.org/t/fosdem-call-for-papers/993 | ||
|- | |- | ||
| Lizz Noonan | |||
| TechWomen Mentor / Brand Engagement | |||
| MTV | |||
| No | |||
| https://air.mozilla.org/techwomen-emerging-leader-presentations-mtv/ | |||
| https://air.mozilla.org/techwomen-emerging-leader-presentations-mtv/ | |||
|- | |||
|} | |} | ||