ReleaseEngineering/Maintenance: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
puppet change
(reconfig)
(puppet change)
Line 39: Line 39:
| style="background:#cccccc" | '''When'''
| style="background:#cccccc" | '''When'''
| style="background:#cccccc" | '''Bug #(s)''' - '''Description(s)'''
| style="background:#cccccc" | '''Bug #(s)''' - '''Description(s)'''
|-
| in production
| 2014-11-10 15:25 PT
| {{bug|1022763}} - have mock use repos in s3
|-
|-
| in production
| in production
Confirmed users
2,456

edits

Navigation menu