ReleaseEngineering/Maintenance: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(puppet change)
Line 39: Line 39:
| style="background:#cccccc" | '''When'''
| style="background:#cccccc" | '''When'''
| style="background:#cccccc" | '''Bug #(s)''' - '''Description(s)'''
| style="background:#cccccc" | '''Bug #(s)''' - '''Description(s)'''
|-
| in production
| 2014-11-10 19:29 PT
|
[https://hg.mozilla.org/build/mozharness mozharness]
* {{bug|1096653}} - fix hg-share clobbers of gaia-central r=catlee ([https://hg.mozilla.org/build/buildbot-configs/rev/8fd85bee31d3 8fd85bee31d3])
|-
|-
| in production
| in production
Confirmed users
4,293

edits

Navigation menu