3
edits
Valiant try (talk | contribs) |
|||
| Line 130: | Line 130: | ||
! Will be working on | ! Will be working on | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''James Cheng'' | ||
| '' | | ''Sean Lin'' | ||
| '' | | ''Taipei office'' | ||
| '' | | ''Taipei office'' | ||
| '' | | ''Firefox OS'' | ||
|- | |||
| ''Steven Yang'' | |||
| ''Kevin Hu'' | |||
| ''Taipei office'' | |||
| ''Taipei office'' | |||
| ''Firefox OS'' | |||
|- | |||
|- | |||
| ''John Dai'' | |||
| ''Edgar Chen'' | |||
| ''Taipei office'' | |||
| ''Taipei office'' | |||
| ''Firefox OS'' | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits