Confirmed users
1,492
edits
No edit summary |
|||
| Line 183: | Line 183: | ||
| ''Toronto office'' | | ''Toronto office'' | ||
| ''Cloud Services QA'' | | ''Cloud Services QA'' | ||
|- | |||
| Aislinn Gigras | |||
| Madhava Enros | |||
| Toronto | |||
| Remote (Boston) | |||
| Firefox Desktop User-experience | |||
|- | |||
|} | |} | ||