3,860
edits
(Corr.) |
|||
| Line 82: | Line 82: | ||
| Link + link text || {{tlc|gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool}} || {{gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool}} | | Link + link text || {{tlc|gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool}} || {{gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool}} | ||
|- | |- | ||
| Icon + link || {{tlc|gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool|icon{{=}}yes}} || {{gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool|icon=yes}} | | Icon + link || {{tlc|gitlink|harthur/rainbow|icon{{=}}yes}} || {{gitlink|harthur/rainbow|icon=yes}} | ||
|- | |||
| Icon + link text || {{tlc|gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool|icon{{=}}yes}} || {{gitlink|harthur/rainbow|Heather's colour tool|icon=yes}} | |||
|- | |- | ||
| Banner || {{tlc|gitlink|icon{{=}}yes}} || {{gitlink|icon=yes}} | | Banner || {{tlc|gitlink|icon{{=}}yes}} || {{gitlink|icon=yes}} | ||
edits