2
edits
(Removed entry of Christian Eyrich by his own wish) |
Nickshanks (talk | contribs) m (added self) |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
| (OÖ) | | (OÖ) | ||
| L10n helper | | L10n helper | ||
| | |||
|- | |||
| Nicholas Shanks | |||
| nickshanks | |||
| mozilla@nickshanks.com | |||
| München | |||
| Lurker | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
edits