Confirmed users
96
edits
No edit summary |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| '''Jyotsna Gupta''' || [https://www.facebook.com/jyotsna17gupta?fref=ts Facebook] || [http://technogurl-gadgetinsane.blogspot.in/ Techno And Gadget Insane] | | '''Jyotsna Gupta''' || [https://www.facebook.com/jyotsna17gupta?fref=ts Facebook] || [http://technogurl-gadgetinsane.blogspot.in/ Techno And Gadget Insane] | ||
|- | |||
| '''Parvez Khan''' || [https://www.facebook.com/parvez.khan.50309?fref=ts Facebook] || --- | |||
|- | |- | ||
| '''Priyank Agarwal''' || [https://www.facebook.com/priyank.agarwal.969?fref=ts Facebook] || [http://hangwithpriyank.wordpress.com Hang With Priyank] | | '''Priyank Agarwal''' || [https://www.facebook.com/priyank.agarwal.969?fref=ts Facebook] || [http://hangwithpriyank.wordpress.com Hang With Priyank] | ||
|- | |- | ||
| '''Rajat Sachan''' || [https://www.facebook.com/rajat.sachan.11?fref=ts Facebook] || --- | | '''Rajat Sachan''' || [https://www.facebook.com/rajat.sachan.11?fref=ts Facebook] || --- | ||