Mozilla Uttar Pradesh: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 19: Line 19:
|-
|-
| '''Jyotsna Gupta'''  ||  [https://www.facebook.com/jyotsna17gupta?fref=ts Facebook]  ||  [http://technogurl-gadgetinsane.blogspot.in/ Techno And Gadget Insane]
| '''Jyotsna Gupta'''  ||  [https://www.facebook.com/jyotsna17gupta?fref=ts Facebook]  ||  [http://technogurl-gadgetinsane.blogspot.in/ Techno And Gadget Insane]
|-
| '''Parvez Khan'''  ||  [https://www.facebook.com/parvez.khan.50309?fref=ts Facebook]  ||  ---
|-
|-
| '''Priyank Agarwal'''  ||  [https://www.facebook.com/priyank.agarwal.969?fref=ts Facebook]  ||  [http://hangwithpriyank.wordpress.com Hang With Priyank]
| '''Priyank Agarwal'''  ||  [https://www.facebook.com/priyank.agarwal.969?fref=ts Facebook]  ||  [http://hangwithpriyank.wordpress.com Hang With Priyank]
|-
| '''Parvez Khan'''  ||  [https://www.facebook.com/parvez.khan.50309?fref=ts Facebook]  ||  ---
|-
|-
| '''Rajat Sachan'''  ||  [https://www.facebook.com/rajat.sachan.11?fref=ts Facebook]  ||  ---
| '''Rajat Sachan'''  ||  [https://www.facebook.com/rajat.sachan.11?fref=ts Facebook]  ||  ---
Confirmed users
96

edits

Navigation menu