WeeklyUpdates/2015-07-13: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Taiwan Interns
(Taiwan Interns)
(Taiwan Interns)
Line 218: Line 218:
| (Recording)
| (Recording)
| Taipei
| Taipei
| --
| Software
|-
|-
| Yong Hong
| Yong Hong
Line 224: Line 224:
| (Recording)
| (Recording)
| Taipei
| Taipei
| --
| Software
|-
|-
| Evan Hsu
| Harly Hsu
| (Recording)
| Taipei
| UX Design
|-
|}
|}


Confirmed users
238

edits

Navigation menu