Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) (Taiwan Interns) |
RAMilewski (talk | contribs) (Taiwan Interns) |
||
| Line 218: | Line 218: | ||
| (Recording) | | (Recording) | ||
| Taipei | | Taipei | ||
| | | Software | ||
|- | |- | ||
| Yong Hong | | Yong Hong | ||
| Line 224: | Line 224: | ||
| (Recording) | | (Recording) | ||
| Taipei | | Taipei | ||
| | | Software | ||
|- | |- | ||
| Evan Hsu | |||
| Harly Hsu | |||
| (Recording) | |||
| Taipei | |||
| UX Design | |||
|- | |||
|} | |} | ||