Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) (Taiwan Interns) |
RAMilewski (talk | contribs) (Taiwan Interns) |
||
| Line 232: | Line 232: | ||
| UX Design | | UX Design | ||
|- | |- | ||
| Lynn Kuo | |||
| Yuna Jong | |||
| (Recording) | |||
| Taipei | |||
| Designer | |||
|- | |||
|} | |} | ||