Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) (Taiwan Interns) |
RAMilewski (talk | contribs) (Taipei Interns) |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
| Taipei | | Taipei | ||
| Designer | | Designer | ||
|- | |||
| Kinder Sung | |||
| Shing Lyu | |||
| (Recording) | |||
| Taipei | |||
| QA Engineering | |||
|- | |||
| Sean Peng | |||
| Estela Liu | |||
| (Recording) | |||
| Taipei | |||
| Product Marketing | |||
|- | |||
| Winnie Sun | |||
| Dimi Lee | |||
| (Recording) | |||
| Taipei | |||
| Software Engineering | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||