Confirmed users
1,605
edits
m (→Speakers: amyt) |
|||
| Line 91: | Line 91: | ||
| coming soon! | | coming soon! | ||
| coming soon! | | coming soon! | ||
|- | |||
|- | |||
| [https://mozillians.org/u/amyt/ Amy Tsay] | |||
| AMO & Marketplace Community Manager | |||
| Unicorn theme snippet | |||
| MV | |||
| No | |||
| https://docs.google.com/presentation/d/1fr69Zv8815mk1F9zdotS3IBhfYmSZJ-sZgQhB4wAqQI/edit#slide=id.p | |||
| https://addons.mozilla.org/firefox/themes/ | |||
|- | |- | ||