B2G/QA: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
72 bytes added ,  14 August 2015
→‎Team Members: add No-Jun
(→‎Team Members: add No-Jun)
Line 81: Line 81:
| delphine
| delphine
| Mountain View, CA
| Mountain View, CA
|-
| [mailto:npark@mozilla.com No-Jun Park]
| njpark
| Toronto, Canada
|-
|-
| [mailto:pyang@mozilla.com Paul Yang]  
| [mailto:pyang@mozilla.com Paul Yang]  
352

edits

Navigation menu