Confirmed users
1,364
edits
(add release+moz-v2v-gh) |
(add roku) |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|To || release+v2v-gh@mozilla.com || Primary email for github account moz-v2v-gh. Contact vcs-sync folk | |To || release+v2v-gh@mozilla.com || Primary email for github account moz-v2v-gh. Contact vcs-sync folk | ||
|- | |||
|To || release+roku@mozilla.com || Primary email for Roku account, mfinkle is dev contact | |||
|} | |} | ||