Kill Switch: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
basic updates
(template)
(basic updates)
Line 157: Line 157:
|-
|-
| EPM
| EPM
|  
| Michael Treese
|  
| mtreese
|-
|-
| EM
| EM
Line 165: Line 165:
|-
|-
| PM
| PM
|  
| Vishwanathan Krishnamoorthy (Vishy)
|  
| vishy
|-
|-
| TL
| TL (Lock Screen)
|
|Greg Weng
|
|snowmantw
|-
|-
| TL (Gecko [FMD Client])
|Alexandre Lissy
|gerard-majax
| UX
| UX
|
|-
|
|Jacqueline Savory
|jsavory
|-
|-
| QA
| QA
|
|tbd
|
|
|}
|}
Line 189: Line 193:


----
----
==UX Specs==
==UX Specs==


----
----
==Reference Links==
==Reference Links==
Confirmed users
33

edits

Navigation menu