canmove, Confirmed users
7,108
edits
| Line 140: | Line 140: | ||
| isabel_rios | | isabel_rios | ||
| Madrid, Spain | | Madrid, Spain | ||
| | |- | ||
| [mailto:manelmozz@gmail.com Manel Rhaiem] | |||
| mermi | |||
| Manouba, Tunis | |||
|- | |||
| [mailto:gmontagu@gmail.com Gabriela Montagu] | |||
| gaby2300 | |||
| Buenos Aires, Argentina | |||
|- | |||
| [mailto:jamie@mozillausa.org Jamie Charlton] | |||
| Jamie_ | |||
| Wassaic, NY | |||
|} | |} | ||
| Line 152: | Line 163: | ||
| pragmatic | | pragmatic | ||
| Mountain View, CA | | Mountain View, CA | ||
|} | |} | ||