canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
5,401
edits
No edit summary |
|||
| Line 96: | Line 96: | ||
| {{mok}} || '''Dec 14'''|| Merge Day - 44.0 B1 GTB || RelMan | | {{mok}} || '''Dec 14'''|| Merge Day - 44.0 B1 GTB || RelMan | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{Done|}} || '''Dec 15''' || '''43.0 GA - e10s Disabled''' || RelMan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | {{Done|}} || '''Dec 20 '''|| '''44.0 Beta 1 - e10s A/B Testing enabled'''|| Performance Team/RelMan | ||
|- | |||
| {{mok}} || '''Dec 28'''|| '''Firefox 45 Go/No-Go''' || Decision Makers | |||
|- | |||
| {{mok}} || '''Jan 11''' || '''44.0 Beta - e10s A/B Testing disabled'''|| Performance/RelMan | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||