Confirmed users
613
edits
(→Speakers: outreachy) |
|||
| Line 103: | Line 103: | ||
| https://pbs.twimg.com/media/CcFE59uVAAAtC-F.jpg:large | | https://pbs.twimg.com/media/CcFE59uVAAAtC-F.jpg:large | ||
| http://wiki.mozilla.org/Apps and https://github.com/owencm/ModernWebSummitWorkshop | | http://wiki.mozilla.org/Apps and https://github.com/owencm/ModernWebSummitWorkshop | ||
|- | |||
| Larissa Shapiro | |||
| Senior Program Manager, Diversity and Inclusion | |||
| Outreachy Applications now open! | |||
| MTV | |||
| No | |||
| http://wiki.mozilla.org/Outreachy | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||