WeeklyUpdates/2016-03-07: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 88: Line 88:
| [https://blog.mozilla.org/addons/2016/03/04/breakthroughs-in-the-add-on-review-queues/ Blog post]
| [https://blog.mozilla.org/addons/2016/03/04/breakthroughs-in-the-add-on-review-queues/ Blog post]
|  
|  
|-
| Wander Costa (wcosta)
| Taskcluster
| Adding Taskcluster tasks to try
| Brazil (remote)
| no
| Airmozilla
| [https://air.mozilla.org/how-to-add-taskcluster-tasks-to-try-server/ Presentation video]
|-
|-
|}
|}
47

edits

Navigation menu