Confirmed users
4,293
edits
(Add linux for 48, to provide some links to check) |
(Win 7 & WIn 10) |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| "nightlytest" channel | | "nightlytest" channel | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | 48 | ||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | None | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | 17 | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | 1.5.3 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] | ||
| Line 25: | Line 25: | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | ||
|- | |- | ||
| | | Win 7 | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206. | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | ||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206. | | [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | ||
|- | |||
| Win 10 | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32] [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64] | |||
|- | |- | ||
| Mac | | Mac | ||