User:Bhearsum/GMP Updates: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Win 7 & WIn 10
(Add linux for 48, to provide some links to check)
(Win 7 & WIn 10)
Line 13: Line 13:
| "nightlytest" channel
| "nightlytest" channel
|-
|-
| rowspan=7 | 48
| rowspan=8 | 48
| Windows XP
| Windows XP
| rowspan=7 | None
| rowspan=8 | None
| rowspan=3 | 17
| rowspan=4 | 17
| rowspan=7 | 1.5.3
| rowspan=8 | 1.5.3
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%205.1.3.0%20(x86)/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]
Line 25: Line 25:
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.0.2.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
|-
|-
| Other Win
| Win 7
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.2.9200%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%206.1.xxxx%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
|-
| Win 10
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightly/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
| [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x86/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 32-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64-on-32]   [https://aus4.mozilla.org/update/3/GMP/48.0a1/20120222174716/WINNT_x86_64-msvc-x64/en-US/nightlytest/Windows_NT%2010.0.0.0%20%28x86%29/default/default/update.xml?force=1 64]
|-
|-
| Mac
| Mac
Confirmed users
4,293

edits

Navigation menu