Confirmed users
214
edits
| Line 107: | Line 107: | ||
| https://wiki.mozilla.org/WebExtensions | | https://wiki.mozilla.org/WebExtensions | ||
|- | |- | ||
| Andre Vrignaud | |||
| Games Strategist | |||
| GDC 2016 Update | |||
| Remote, Seattle WA | |||
| No | |||
| Slides sent to Potch + Tony via email (update here when ready) | |||
|- | |||
|} | |} | ||