Confirmed users
975
edits
| Line 37: | Line 37: | ||
| <tt>./mach gradle app:test</tt> | | <tt>./mach gradle app:test</tt> | ||
| Java unit test suite | | Java unit test suite | ||
|- | |||
| integration | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| via IDE | |||
| On-device integration tests | |||
|- | |- | ||
| Checkstyle | | Checkstyle | ||