10
edits
Bnicholson (talk | contribs) (Added Nathanael Alcock) |
(→Introducing New Hires: added new hires) |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
| Portland | | Portland | ||
| Lifecycle Marketing | | Lifecycle Marketing | ||
|- | |||
|- | |||
| Matt Frassica | |||
| Allison Banks | |||
| San Francisco | |||
| San Francsico | |||
| New HRBP! | |||
|- | |||
|- | |||
| Rachel Graup | |||
| Madeline Angell | |||
| San Francisco | |||
| San Francisco | |||
| People Ops Support | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits