canmove, Confirmed users
901
edits
(Add new hire Catalin Badea) |
|||
| Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
|- | |||
| Catalin Badea | |||
| Andrew Overholt | |||
| Toronto | |||
| Toronto | |||
| Platform engineer on the DOM team | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||