Confirmed users
4,293
edits
(→Team) |
(→Team: Add "new" team members) |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
| | | | ||
| [http://gittup.org/blog/ Mike Shal's blog] | | [http://gittup.org/blog/ Mike Shal's blog] | ||
|- | |- | ||
| Nick Thomas | | Nick Thomas | ||
| Line 112: | Line 107: | ||
| [https://twitter.com/railaliiev @railaliiev] | | [https://twitter.com/railaliiev @railaliiev] | ||
| [http://rail.merail.ca/ Rail's blog] | | [http://rail.merail.ca/ Rail's blog] | ||
|- | |||
| Aki Sasaki | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/aki/ aki] | |||
| [https://twitter.com/escapewindow escapewindow] | |||
| [http://escapewindow.dreamwidth.org/ escapewindow] | |||
|- | |||
| Mihai Tabara | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/mtabara/ mtabara] | |||
| [https://twitter.com/mihaitabara mihaitabara] | |||
| | |||
|- | |||
| Rok Garbas | |||
| | |||
| [https://twitter.com/garbas garbas] | |||
| [https://garbas.si/ Rok's blog] | |||
|- | |||
| Johan Lorenzo | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Simon Fraser | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/sfraser/ sfraser] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||