TestEngineering: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 77: Line 77:
|-
|-
| Telemetry || John || Softvision || #telemetry || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| Telemetry || John || Softvision || #telemetry || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| One and Done || Rebecca || Karl || #qa || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
|-
| Bouncer || Matt || Dave || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| Bouncer || Matt || Dave || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
Line 94: Line 92:
| mozilla.com || Rebecca || Dave || #bedrock || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| mozilla.com || Rebecca || Dave || #bedrock || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
|-
| Mozilla Location Services || Karl || Richard || #mls || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| Blok (Test Pilot) || Rebecca || Softvision || #testpilot || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| Stub Attribution || Stephen || Matt || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| FoxPuppet || Benny || Dave/John || #fx-test || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| Loads || Richard || Chris || #fx-test || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| Activity Stream (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
| Activity Stream (Android) || Kevin || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
|-
| quality.mozilla.org || Stephen || Rebecca || #qmo || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| Prox (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|-
|-
| Pocket || Peter || Softvision || #pocket || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
| Focus (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A
|}
|}
81

edits

Navigation menu