81
edits
StuartPhilp (talk | contribs) |
StuartPhilp (talk | contribs) |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
| Telemetry || John || Softvision || #telemetry || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | | Telemetry || John || Softvision || #telemetry || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |- | ||
| Bouncer || Matt || Dave || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | | Bouncer || Matt || Dave || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
| Line 94: | Line 92: | ||
| mozilla.com || Rebecca || Dave || #bedrock || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | | mozilla.com || Rebecca || Dave || #bedrock || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |- | ||
| | | Blok (Test Pilot) || Rebecca || Softvision || #testpilot || Customization || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |||
| Stub Attribution || Stephen || Matt || #stubby || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
| FoxPuppet || Benny || Dave/John || #fx-test || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
| Loads || Richard || Chris || #fx-test || Services || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
| Activity Stream (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |||
| Activity Stream (Android) || Kevin || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |- | ||
| | | Prox (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
|- | |- | ||
| | | Focus (iOS) || Aaron || No-Jun || #mobile || User Interface || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A | ||
|} | |} | ||
edits