Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (adding lucius to new hires) |
m (→Speakers) |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
| [https://docs.google.com/presentation/d/11QHOd2mBQ5mv6O33dnoWzYfbl05B6PTwT5a5xB8_bCw/edit?ts=58bc905c#slide=id.p View slides] | | [https://docs.google.com/presentation/d/11QHOd2mBQ5mv6O33dnoWzYfbl05B6PTwT5a5xB8_bCw/edit?ts=58bc905c#slide=id.p View slides] | ||
| [https://equalrating.com ERIC] | | [https://equalrating.com ERIC] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Roadmap | |||
| Firefox 52 Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| no | |||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates | |||
|- | |||
|} | |} | ||