Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 89: | Line 89: | ||
| | | | ||
| https://advocacy.mozilla.org/en-US/open-web-fellows/overview | | https://advocacy.mozilla.org/en-US/open-web-fellows/overview | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Roadmap | |||
| Firefox Update | |||
| MTV | |||
| | |||
| | |||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-04-24 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||