Confirmed users
174
edits
Mvankleeck (talk | contribs) (MozIT) |
(→Speakers: Added JG) |
||
| Line 146: | Line 146: | ||
| https://blog.mozilla.org/addons/2017/04/13/apply-join-amo-feature-board/ | | https://blog.mozilla.org/addons/2017/04/13/apply-join-amo-feature-board/ | ||
|- | |- | ||
|-|} | | John Gruen | ||
| Product Manager, Test Pilot | |||
| Test Pilot | |||
| London | |||
| Yes | |||
| No | |||
| No | |||
|- | |||
|} | |||
= Welcome! = | = Welcome! = | ||