WeeklyUpdates/2017-05-15: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
→‎Speakers: Added JG
(→‎Speakers: Added JG)
Line 77: Line 77:
| na
| na
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates
|-
| John Gruen
| Test Pilot PM
| Test Pilot + Screenshots
| New York City
| Yes!
| no
| no
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
174

edits

Navigation menu