Confirmed users
174
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Tuesday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +1 day}}: addons meetings) |
(→Speakers: Added JG) |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| na | | na | ||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates | | https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates | ||
|- | |||
| John Gruen | |||
| Test Pilot PM | |||
| Test Pilot + Screenshots | |||
| New York City | |||
| Yes! | |||
| no | |||
| no | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||