QA/Shutdown Ping: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 116: Line 116:
| QA - Mid-Nightly
| QA - Mid-Nightly
|style="text-align:center;" | 5/4/2017 || 5/11/2017
|style="text-align:center;" | 5/4/2017 || 5/11/2017
|-
| QA - Pre-Beta
|style="text-align:center;" | 5/29/2017 || 06/02/2017
|-
|-
|}
|}
381

edits

Navigation menu