Confirmed users
891
edits
Paul.silaghi (talk | contribs) |
Paul.silaghi (talk | contribs) |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| Manual | | Manual | ||
|style="text-align:center;" | Yes | |style="text-align:center;" | Yes | ||
|style="text-align:center;" | | |style="text-align:center;" | Paul Silaghi QA || | ||
|- | |||
| Load testing | |||
|style="text-align:center;" | Yes || || | |||
|- | |- | ||
| Automation | | Automation | ||
|style="text-align:center;" | No || || | |style="text-align:center;" | No || || | ||
|- | |- | ||