QA/Common voice: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 39: Line 39:
| Manual
| Manual
|style="text-align:center;" | Yes  
|style="text-align:center;" | Yes  
|style="text-align:center;" | Moz QA Rel team ||
|style="text-align:center;" | Paul Silaghi QA ||
|-
| Load testing
|style="text-align:center;" | Yes ||  ||
|-
|-
| Automation  
| Automation  
|style="text-align:center;" | No ||  ||
|-
|-
| Performance
|style="text-align:center;" | No ||  ||
|style="text-align:center;" | No ||  ||
|-
|-
Confirmed users
891

edits

Navigation menu