Confirmed users
1,424
edits
(added interactive editor slot) |
|||
| Line 67: | Line 67: | ||
| na | | na | ||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-08-28 | | https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-08-28 | ||
|- | |||
| Kadir Topal | |||
| MDN | |||
| Interactive editors on MDN | |||
| Berlin | |||
| yes, 16:9 | |||
| na | |||
| na | |||
|} | |} | ||