Confirmed users
204
edits
(→Welcome!: Michael DeAngelo - New Hire) |
(→Speakers: naveed added) |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
| n/a | | n/a | ||
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#August_28th.2C_2017 | | https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#August_28th.2C_2017 | ||
|- | |||
| Naveed Ihsanullah | |||
| FF57 Soft Freeze | |||
| Quantum Flow Update | |||
| Vidyo | |||
| no | |||
| n/a | |||
| https://docs.google.com/presentation/d/1U4FGZn4q_KN_dmE6DGsdxuilT7iJXR3-AdrAtUIIKJE/edit?usp=sharing | |||
|} | |} | ||